Apie projektą

Mes kuriame namus Jums, kiekvienam. Čia patogiai jausis šeimos, poros ir kiekvienas, ieškantis modernaus, funkcionalaus ir kokybiško būsto. 

  „Klevų namai“ Jūsų akis džiugins moderniais fasadais bei patogiai suplanuotais „A+“ energinės klasės butais. Dideli atstumai tarp namų suteiks erdvės ir laisvės pojūtį,  šiltais vakaro saulėlydžiais galėsite mėgautis balkonuose, o pirmo aukšto gyventojai – net savuose kiemeliuose.

Vieta

Dainavos ir Žaliakalnio rajonų sandūroje įsikūrę „Klevų namai“ padovanos ramybę, saugumą ir jaukumą. O viską, ko reikia kasdienai pasieksite beveik akimirksniu – aplinkui įsikūrusios prekybos, poilsio, pramogų ir laisvalaikio vietos, medicinos bei ugdymo įstaigos.


Uždara, saugi gyvenvietė

„Klevų namuose“ galėsite džiaugtis savo ir savo šeimos saugumu. Mažieji mėgausis žaidimais aptvertoje žaidimų aikštelėje, Jūs – būsite ramūs, kad jiems nieko nenutiks. Tvora apjuosta teritorija, į kurią patekti galėsite tik Jūs, užtikrins privatumą, o apšviestos aplinkinės gatvės ir patys „Klevų namai“ nubaidys net pačią tamsiausią naktį!

Laisvalaikio erdvės

„Klevų namuose“ žaidimų susiras kiekvienas – didelis ir mažas. Sumanieji galės užsiimti lavinamaisiais žaidimais ar pagroti lauko muzikos instrumentais. Aktyviųjų lauks namelis medyje, nuotykių trasa ir treniruoklių erdvės. Mėgstantys draugiškai pasivaržyti galės pamosuoti stalo teniso rakete ar bandyti įmesti tritaškį krepšinio aikštelėje. Atsikvėpti panorusių lauks poilsio erdvės arba vaizdingos terasos ant stogų.

Patraukli kaina

Gera turėti savus namus. Dar geriau, kai už savą būstą moki mažiau nei mokėtum už nuomą. Štai, kokie tie naujieji „A+“ energinės klasės „Klevų namų“ butai. Kokybės – daugiau nei tikiesi!